B E E R    T O U R     2 0 0 7

 

 

 

VE DNECH 24. A 25. 5. 2007 JSEM NAVŠTÍVIL NĚKOLIK PIVOVARŮ V OLOMOUCKÉM A MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI. JESTLI MÁTE ZÁJEM, MŮŽETE SE SE MNOU PODĚLIT O ZÁŽITKY Z TÉTO CESTY. 

NĚKDE JSEM SE CÍTIL JAKO  OPRAVDU VÍTANÝ HOST, JINDE TOMU BYLO SPÍŠE NAOPAK. PIVOVARY NEJSOU SEŘAZENY PODLE POŘADÍ, V JAKÉM JSEM JE NAVŠTÍVIL, ALE SEŘADIL JSEM JE OD TOHO (DLE MÉHO NÁZORU ) NEJLEPŠÍHO, PO TEN, KDE MOŽNÁ ZASPALI DOBU ??? !!! JEDNÁ SE RYZE O MŮJ SUBJEKTIVNÍ POCIT PODPOŘENÝ NÁVŠTĚVOU 40 PIVOVARŮ V ČESKÉ REPUBLICE A NĚKOLIKALETOU PRAXÍ V POHOSTINSTVÍ I V PIVNÍM SBĚRATELSTVÍ

HODNOCENÍ: ČÍSLO ZNAMENÁ POČET HVĚZDIČEK - 1 = NEJHORŠÍ , 5 + = NEJLEPŠÍ .

  

1.  D Í L :

  1. O  I  C  E  

   HOSTINEC A MINIPIVOVAR U KONÍČKA   

FOTO 1

FOTO 2

FOTO 3

FOTO 4

FOTO 5

 

 

 

VELMI SYMPATICKÝ A PŘÍJEMNÝ SLÁDEK A MAJITEL ( vpravo) PAN: 

  MOJMÍR VELKÝ  

 

 

MAPA

TÁCEK

ETIKETA

TUPLÁK

FOTO 4

 
         

 

TAK VE VOJKOVICÍCH  " U KONÍČKA " JSEM BYL OPRAVDU NADŠEN. VELMI ÚTULNÉ PROSTŘEDÍ, PŘÍJEMNÁ A OCHOTNÁ OBSLUHA A STEJNĚ TAK SYMPATICKÝ A PŘÍJEMNÝ SLÁDEK, KTERÝ SI NA NÁS UDĚLAL ČAS A JE OPRAVDOVÝM ODBORNÍKEM - NA ROZDÍL OD VĚTŠINY SVÝCH KOLEGŮ - NEJEN JAKO SLÁDEK, ALE I V OBLASTI MARKETINGU !!! PIVO VYNIKAJÍCÍ, V NABÍDCE HOSTINCE PIVNÍ SPECIALITY . OPRAVDU !!! " U KONÍČKA " JSEM NENAŠEL JEDNU JEDINOU CHYBU, KTEROU BYCH MOHL KRITIZOVAT !!!!!!!

HODNOCENÍ :    5 +  

Odkaz :

 

 

  2. K  D  Y  

   H O S T I N E C    U    Z A S T Á V K Y   

MAPA

FOTO 1

FOTO 2

FOTO 3

FOTO 4

 

 

 

 

 

 

TÁCEK k.č. 1

TÁCEK k.č. 2

ETIKETA

TUPLÁK

ŠTUC

 

         

 

ÚTULNÁ DOMÁCÍ HOSPODA V HUKVALDECH BYLA OTEVŘENA PŘED OTVÍRACÍ DOBOU !!! MAJITEL PAN   VÍT LANČA   BOHUŽEL NEBYL PŘÍTOMEN. HOSTINSKÝ URČITĚ MUŽEM NA SVÉM MÍSTĚ. PIVO VELMI DOBRÉ AŽ VYNIKAJÍCÍ. JEDINOU MALOU CHYBIČKU BYCH VIDĚL VE VNĚJŠÍM VZHLEDU, ALE VÍM, CO TO JE DĚLAT "FASÁDU" NA TAK VELIKÉM OBJEKTU A DŮLEŽITĚJŠÍ JE PŘECE JEN TO PIVO !!! PROTO ZŮSTÁVÁ HODNOCENÍ 5 HVĚZDIČEK !!!

HODNOCENÍ :    5 

Odkaz :

 

  1.  Š  A  M  K  

   MĚSTSKÝ  PIVOVAR  ŠTRAMBERK   

MAPA

FOTO 1

FOTO 2

FOTO 3

FOTO 4

 

Pohled na pivovar z ptačí perspektivy vlastně z proslulé

 ŠTRAMBERSKÉ TRŮBY

 

     

 

Tácek č.1.

Tácek č.2.

Tácek č.3.

Tácek č.4.

Sklenice

 

 

 

 

 

 

PIVOVAR  ŠTRAMBERK MNE PŘEKVAPIL UMÍSTĚNÍM NA NEJIDEÁLNĚJŠÍM MÍSTĚ, JAKÉ SI MŮŽE SPRÁVNÝ HOSPODSKÝ PŘEDSTAVIT ! OBSLUHA VCELKU  DOBRÁ, BYŤ TAM VYUŽÍVAJÍ I BRIGÁDNICE. BYL TAM DOCELA  SLUŠNÝ " FRMOL ", TAKŽE NA MNE JAKO "SBĚRATELE" NEMĚLI  MOC ČASU - ALE TOMU JSEM SE NEDIVIL, ONI TAM NEJSOU PRO SBĚRATELE, ALE PRO ZÁKAZNÍKY ! ( JEN NA TO NEJSEM ZVYKLÝ ). PIVO OPRAVDU VÝBORNÉ !!! NA SLÁDKA PANA MARKA PIETONĚ JSEM SE RADĚJI NEPTAL,  PROTOŽE JSEM S NÍM JIŽ HOVOŘIL V LEDNU V BRNĚ  A NECHTĚL JSEM ZDRŽOVAT. PROSTŘEDÍ  NA MŮJ VKUS TROCHU RUŠNÉ , ALE JINAK PŘÍJEMNÉ.

HODNOCENÍ :    4 + 

Odkaz : 

 

 

POKUD VÁS TO ZAUJALO, MŮŽETE SLEDOVAT MOJE DALŠÍ CESTY !  POKUD KLIKNETE NA TENTO ODKAZ :   2.  D Í L , DOZVÍTE SE O MOJÍ CESTĚ NA VÝSTAVU

   " LETEM PIVNÍM SVĚTEM "   

NA KTEROU MNE POZVAL  PAN  ROBERT NAJMAN

 

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !!!

 

     ZPĚT  NA  ÚVOD