PIVNÍ SKLENICE *** BEER GLASS*** BIERGLASER***VERRE A BIERRE *** COPA ***  BOCCALLE DA BIRRA  ***  PIVNOJ BOKAL ***

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO SBĚRATELE SKLENIC 12.3.2006 click

MOJE SBÍRKA SKLENIC click

 
ÚVOD
HISTORIE
ETIKETY
TÁCKY
CEDULE
KORUNKY
POHLEDNICE
RŮZNÉ
FOTOGALERIE
GUESTBOOK
INZERÁTY
ODKAZY
[CNW:Counter]

    S K L E N I C E  P I V O V A R U   B Ř E C L A V   

 

 

VYSVĚTLIVKY :

 

GLASS I HAVEN`T 

GLASS I HAVE 

FOR CHANGE OR SALE

A : SKLENICI  NEMÁM 

B : SKLENICI  MÁM 

SKLENICE NA VÝMĚNU

I Miss You

Hippie 1

Money 4

 

LOGO  01 :  PIVOVAR  BŘECLAV

LOGO  02 :  PODLUŽAN - " A "

0,2 L

0,3 L

0,3 L

0,5 L

 Hippie 1

Hippie 1

Hippie 1

Hippie 1

 

LOGO  03 : KANEC

 

 

 

0,3 L

0,5 L

 

 

Hippie 1

Hippie 1

 

 

 

LOGO  04 : PODLUŽAN - " B "  /   BÍLÁ VÝPLŇ   VE ZNAKU /   DETAIL

 

0,3 L

0,5 L

0,5 L

0,5 L

 Hippie 1

Hippie 1

I Miss You

Hippie 1

LOGO  04 : PODLUŽAN - " B "  /   BÍLÁ VÝPLŇ   VE ZNAKU /   DETAIL

 

 

 

 

0,5 L

0,5 L

0,5 L

0,5 L

 Hippie 1

I Miss You

I Miss You

 

 

 

LOGO  05 : PODLUŽAN - " C "   /  PRŮHLEDNÝ ZNAK  / 

 

 

 

0,5 L

 

 

Hippie 1

 

   *** N O V I N K A  *** N O V I N K A *** N O V I N K A ***  

LOGO  06 : PODLUŽAN - " D "  /  PAMĚTNÍ SKLENICE  /

 

 

 

0,5 L

 

 

Money 4

 

POZOR : NĚKOLIK POSLEDNÍCH KUSŮ TĚCHTO PAMĚTNÍCH SKLENIC ZBÝVÁ K DOPRODEJI. 

CENA ZA 1 KS 150.- Kč  +  poštovné

 OBJEDNÁVKY NA :     

 

 

***    SUPER NOVINKA    ***    SUPER NEWS    ***

Click to enlarge

Click to enlarge

Click to enlarge

0,5 L          175.- Kč

0,5 L          160.- Kč

0,3 L          150.-

Money 4

Money 4

Money 4

OBJEDNÁVKY NA :

 

Za spolupráci při vytváření katalogu sklenic pivovaru Břeclav děkuji : 

Víťovi  Vejrostovi, 

Marku  Kamlárovi 

Miroslavu Berkovi

 

MOJE PIVNÍ SKLENICE NA VÝMĚNU I NA PRODEJ NAJDETE :  Z D E ! 

MY BEERGLASS FOR EXCHANGE / TRADE /  AND  SALE  :      CLICK ! 

MOJE PIVNÍ KORBELY NA PRODEJ : CLICK

                                                                   

 D Ů L E Ž I T É     N E P Ř E H L É D N Ě T E : 

Vážení sběratelé. Náš klub PPKPP / První Podivínský Klub Přátel Piva./, který vznikl ze skalních fanoušků - dříve věrných "štamgastů" - břeclavského pivovaru a sběratelů pivovarských suvenýrů, nechal vyrobit limitovanou edici sklenic pro sběratele pivovarských suvenýrů. Nejedná se o žádný padělek ani podvrh, ale o kolektivní dílo přátel piva, kteří si touto sklenicí chtějí připomenout dobu, kdy se v pivovaru pivo vařilo, což může pochopit jen ten, kdo má opravdový vztah k pivu a  k pivovarnictví v regionu. Je to sklenice, kterou můžete vidět na této stránce  -  hned nad touto informací  -   pod názvem:  LOGO 06  PODLUŽAN - " D " NIKDO Z NAŠEHO KLUBU  NIKOMU A  NIKDY NETVRDIL , ŽE BYLA VYROBENA V PIVOVARU BŘECLAV NEBO PRO PIVOVAR BŘECLAV !!!!!  BYLA VYROBENA PŘEDEVŠÍM PROTO, ABY OŽIVILA VZPOMÍNKU NA PIVOVAR, KTERÝ JE JIŽ 9 LET UZAVŘEN A NEVYRÁBÍ PIVO A TAKÉ SVÝM ZPŮSOBEM PRO SBĚRATELE, KTEŘÍ JIŽ NEMOHOU SKLENICE PIVOVARU BŘECLAV SEHNAT  A NEBO JE JIM NABÍZENA ZA 500,- Kč, čemuž jsme byli osobně vícekrát svědky. Přičemž - vzhledem k tomu, že tyto původní sklenice Podlužan či Kanec nebyly nikdy prodávány, je nanejvýš pravděpodobné, že byly buď ukradeny a nebo koupeny od těch co je ukradli!  Nejsou snad Ti co prodávají tyto starší sklenice spíše šmelináři než my? My, kteří jsme si dali práci s výrobou návrhu a měli jsme spoustu starostí s tím zajistit někoho, kdo nám práci v menším množství a při nízkém nákladu provede -  nemyslíte ??? !!! 

 Je věcí názoru každého sběratele, zdali chce naši pamětní či vzpomínkovou sklenici Podlužan ve své sbírce mít a nebo ne !!! A nemyslíme si, že je vhodné dávat náš klub nebo tuto sklenici do souvislosti s podvodníky, kteří seškrabují, či jinak upravují hotové sklenice či tvoří falzifikáty!!!  Na naší  sklenici je letopočet, ve které době provozoval pivovar činnost a měl tam být podle původního návrhu i rok vydání, bohužel z úsporných důvodů / každé písmeno úpravu sklenic prodražuje / byl tento rok odstraněn. Mohli by jsme ho tam nechat přidělat dodatečně, když to tak vadí některým sběratelům, ale tím by jsme jen zvýšily cenu již prodaných sklenic. Takže za tento nedostatek se Vám, které jsme tím snad zmátli, omlouváme, ale v žádném případě to nebyl náš úmysl !!!  Zkušení sběratelé museli poznat, že to je sklenice nová podle loga firmy SAHM !  Kdyby jsme chtěli někoho podvádět, tak by jsme určitě nepoužili sklenice nové a za druhé by jsme ji určitě nevyfotili tak, aby šlo to nové logo na obrázku vidět !!! Všichni, komu jsme sklenici prodali byli informováni o tom že se jedná o pamětní sklenici v limitované edici !!!

Upozorňujeme všechny sběratele, že jsme se rozhodli vydat každý rok jednu pamětní sklenici do série, a tam již bude rok vydání uveden !!! Všichni kdo si doposud novou sklenici Podlužan koupili a nebo koupí, jsou evidováni a budou mít přednostní právo  na koupi další sklenice do série, neboť tato bude vždy vydávána v limitovaném počtu. Pro ty, komu se zdá sklenice drahá tu máme upozornění, že některé minipivovary již prodávají sklenice dražší a přitom je pořizují určitě levněji než my. Pro ty kdo sbírají jen sklenice, ze kterých se pilo pivo: V součastné době se prodává na českém trhu nejméně 50 % sklenic vyrobených jen pro propagaci a pro sběratele a všichni je kupují, aniž by se nad tím jakkoliv pozastavili. Vzhledem k tomu v jakém množství se vyrábějí a kde se prodávají, lze o jejich významu pro sběratele rovněž polemizovat, a o spojení s pivovarem jehož logo nesou si často můžete nechat jen zdát. Ve světě např. v Německu je příjem z prodeje propagačních předmětů, nedílnou součástí rozpočtu  pivovarských firem a mnohde předčí podíl  na zisku z prodeje pivovarských suvenýrů zisk z prodeje piva !

V roce 2006 byla u příležitosti 10 let uzavření pivovaru vydána opět v limitované edici speciální Výroční sklenice "Břeclavský Kozel", podle piva, které se v pivovaru vyrábělo v 60 - 70tých letech .Na všech sklenicích je rok výroby, lépe řečeno rok, kdy se dostala na trh. Sklenice jsou vystaveny na této podstránce.

 

Za klub PPKPP Miloš Dobšíček.